Barndenová Betty, Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary

Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary V knize Betty Barndenové naleznete 75 vzorů na háčkované přehozy, přikrývky a módní doplňky. Kolekce ozdobných čtverců, trojúhelníků, koleček a jiných tvarů z nichž lze poskládat, co se vám bude líbit. Něco na sebe nebo pro zkrášlení vašeho bytu. Můžete z nich vytvořit třeba klasické měkoučké přikrývky ozdobené barevnými trojrozměrnými kytičkami. A nemusíte u toho ani sedět doma – malé dílky jsou tak skladné, že se vám snadno vejdou do tašky, abyste se mohli zabavit třeba na cestách.

Na stránkách knihy najdete názorná vyobrazení, podle nichž můžete snadno postupovat, stejně jako množství nejrůznějších vzorů a návrhů barevných kombinací. Vyberete si rovněž nejvhodnější techniku podle stupně své zručnosti a zkušenosti a získáte celou řadu nápadů, jak květinové bloky sestavit a co z nich vyrobit, ať už pro radost sobě, nebo jako dárky pro svoje blízké.

Hodnocení: 5

269 Kč, knihu si můžete objednat na metafora.cz.

Připravila Alena Isabella Grimmichová, můžete se podívat na její hedvábné šátky a šály nebo si přečíst knihu o Kouzlení s hedvabím a o Nunofilcování.


Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary - další články

Háčkování s korálky - Recenze
Origami - Recenze
Nejlepší nápady pro děti - Recenze
Kouzlení s razítky - Recenze